Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Metamorfozy. Kiedy sen i rzeczywistość stają się jednym

Poznałam Johna, gdy miałam jakieś dziewięć lat. On skończył dwadzieścia i nie żył już od ponad dwóch wieków. Miał za sobą ciężkie i smutne życie woźnicy dyliżansów w osiemnastowiecznej Irlandii. Czy w podobnej sytuacji można więc mówić o jakiejkolwiek znajomości? A jednak…
Tania, służąca, która marzyła o dostojeństwie wielkich dam. Carla, młodziutka emigrantka. Aljavar, rycerz-zakonnik. O’Sullivan, kapitan statku. Kim są? Kim byli? Dlaczego pojawili się w moim życiu? Dlaczego teraz pojawiają się w Twoim?
O tym wszystkim dowiesz się z kolejnych historii.

MCM

book

Metamorfozy wprowadzają w tematykę „świadomego śnienia” i demonstrują, że założenia typu, „żeby śnić, trzeba spać” oraz „sny nie mają bezpośredniego przełożenia na rzeczywistość” to zaledwie dwa ograniczające przekonania. W przystępny sposób przybliżając zagadnienie psychicznej i duchowej traumy, ukazują także, jak bardzo plastycznym jest pojęcie czasu i przestrzeni. Wnoszą nadzieję, udowadniając, że nigdy nie jest za późno, gdyż fakt, iż coś miało miejsce w przeszłości wcale nie oznacza, że „teraz nic nie da się już w tej sprawie zrobić”. W klarowny sposób uzmysławiają, jak wiele zależy od naszych najgłębszych przekonań, szczególnie tych nieuświadomionych. W nowej perspektywie ukazują sens dokonywania wyborów oraz rolę, jaką odgrywa w naszym życiu kwestia „przyzwolenia”. Czynią jasnym, że każdy ma prawo nie tylko „śnić”, lecz również się „obudzić”, nie tylko utracić świadomość swego Wewnętrznego Światła, lecz także ponownie ją odnaleźć. Każdy.
Ty także, Drogi Czytelniku! 

 

Czytaj fragmenty…

 

Kiedy sen i rzeczywistość...

Już do kupienia. Cena – 28,70 pln + koszty przesyłki.

Aby dokonać zakupu prosimy o wysłanie zapytania za pomocą formularza na dole strony i podanie:

  • liczby zamawianych książek,
  • danych do wystawienia dokumentu sprzedaży oraz adresu e-mail do jego przesłania,
  • wybranego sposobu dostawy – poczta polska, paczkomat (adres paczkomatu), przesyłka kurierska.

Książki zamawiane online wysyłamy po otrzymaniu płatności.

Istnieje możliwość zakupu bezpośredniego. W tym celu prosimy o kontakt: tel. 537 939 345

Zapraszamy!